انواع كانسيلر و خريد آن از هايلند بيوتي

معرفي بهترين لوازم آرايشي و بهداشتي اصل

انواع كانسيلر و خريد آن از هايلند بيوتي

۱۹ بازديد

خط چشم يكي از آن دست لوازم آرايش چشم است كه استفاده از آن چهره را خيلي تغيير مي‌دهد. به دليل استقبال زياد خانم‌ها از اين وسيله آرايشي، شركت‌هاي زيادي اقدام به توليد آن كرده‌اند. خط چشم را به منظور درشت تر نشان دادن چشم، كشيده تر نشان دادن آن و مهمترين آن زيبايي بخشيدن به چشم بعضي از خانم ها هم كه آرايش چشم برايشان خيلي اهميت دارد به روز و شب هم براي كشيدن خط چشم اهميت مي‌دهند. از اين رو، تنوع زياد محصولات باعث شده است انتخاب سخت شود و نياز افراد به يك راهنماي خريد خط چشم افزايش پيدا كند.

انواع خط چشم

مهم‌ترين انواع خط چشم در دسته‌هاي زير جاي مي‌گيرند.

1-خط چشم ماژيكي

اين نوع خط چشم‌ها سر سخت و ضخيمي دارند و مناسب كشيدن خط چشم‌هاي پهن هستند. اكثرا براق هستند و تنوع رنگي زيادي دارند. ماندگاري بالايي دارند و براي پاك كردنشان نياز به استفاده از محصولات پاك كننده آرايش چشم يا شير پاكن است.

2-خط چشم مايع مويي

اين نوع خط چشم‌ها سر نازك و نوك تيزي دارند و مناسب كشيدن خط چشم‌هاي نازك هستند. كار با اين نوع خط چشم راحت نيست و تنها افراد حرفه‌اي به سراغ استفاده از آن مي‌روند. ماندگاري بالايي دارند، ترك ترك و پوسته پوسته نمي‌شوند و ساعت‌ها بدون تغيير روي چشم باقي مي‌مانند.

3-خط چشم مدادي

خريد خط چشم مدادي بسيار متداول است و استفاده از آن نيز بسيار راحت و آسان است. خط چشم مدادي تنوع رنگي زيادي دارد و با استفاده از آن به راحتي مي‌توانيد خط نازكي را پشت پلك‌هايتان بكشيد.

4-خط چشم سايه‌اي

با كمك اين نوع خط چشم مي‌توان سايه دودي بسيار زيبايي كشيد. بدي استفاده از خط چشم سايه‌اي اين است كه خيلي زود كمرنگ مي‌شود.

5-خط چشم ژله‌اي

اين نوع از خط چشم دوام و ماندگاري بسيار بالايي دارد و آرايشي طبيعي را بر جاي خواهد گذاشت.

6-خط چشم رنگي

انواع مدل‌هاي خط چشم

با شناخت بهترين نوع خط چشمي كه مناسب چشم‌هايتان است مي‌توانيد آرايشتان را به رخ بكشيد.

خط چشم مناسب چشم‌هاي درشت

خانم‌هايي كه چشم‌هاي درشتي دارند بهتر است به سراغ خط چشم گربه‌اي و بالدار بروند و قسمت بالا و داخلي پلك بالايشان را نيز مداد بكشند.

خط چشم مناسب چشم‌هاي گرد

خانم‌هايي كه چشم‌هاي گردي دارند بهتر است به سراغ خط چشم‌هايي بروند كه چشم‌هايشان را كشيده‌تر نشان دهد. براي اين منظور بايد خط چشم را روي لبه خارجي چشم و به صورت دنباله‌دار بكشند.

خط چشم مناسب چشم‌هاي فاصله‌دار

خانم‌هايي كه بين دو چشم و ابروهايشان فاصله زيادي وجود دارد بهتر است تمركزشان را روي گوشه داخلي چشم بگذارند و در گوشه داخلي يك خط چشم نازك و تيز بكشند. توصيه مي‌شود اين دسته از افراد روي قسمت خارجي چشم خيلي كار نكنند.

خط چشم مناسب چشم‌هاي نزديك به هم

اين دسته از خانم‌ها بايد دقيقا برعكس افراد داراي چشم‌هاي فاصله‌دار عمل كنند و تمركز خود را روي گوشه خارجي چشم بگذارند و روي قسمت داخلي چشم خيلي كار نكنند. هر چه خط چشم را كشيده‌تر بكشند، فاصله بين چشم‌هايشان بيشتر خواهد شد.

خط چشم مناسب چشم‌هاي ريز

خانم‌هايي كه چشم‌هاي ريزي دارند بايد به سراغ خط چشم‌هايي بروند كه باعث شود چشم‌ها درشت‌تر ديده شوند. مناسب‌ترين گزينه براي اين افراد خط چشم‌هايي است كه گوشه خارجي‌شان ضخيم‌تر و پهن‌تر از گوشه داخلي است.

خط چشم مناسب تك پلكي‌ها

منظور از تك پلكي‌ها افرادي هستند كه وقتي چشم‌هايشان را باز مي‌كنند تنها يكي آن‌ها مشخص است. اين دسته از افراد براي زيباتر و درشت‌تر جلوه دادن چشم‌هايشان بايد گوشه داخلي چشم را باريك و گوشه خارجي را پهن بكشند.

خط چشم مناسب پلك‌هاي افتاده

افراد داراي چشم‌هاي افتاده بهتر است خط چشمشان را پهن بكشند تا افتادگي پلك‌هايشان برطرف شود. همچنين به اين دسته از افراد توصيه مي‌شود پايين چشمشان خط چشم نكشند تا چشم‌ها كوچك نشان داده نشوند.

خط چشم مناسب چشم بادامي‌ها

افراد چشم بادامي بهتر است به سراغ خط چشم‌هاي دنباله‌داري بروند كه گوشه داخلي آن‌ها باريك و گوشه خارجي يا همان دنبال چشم پهن‌تر است.

خط چشم مناسب چشم‌هاي گود رفته

اين دسته از خانم‌ها براي اينكه چشم‌هايشان تيره‌تر و گودتر ديده نشود بهتر است داخل چشم‌هايشان را مشكي نكنند و تنها به كشيدن يك خط چشم نازك و باريك اكتفا كنند.

برندهاي معروف خط چشم

از بهترين مارك‌هاي خريد خط چشم مي‌توان به فلورمار، لانكوم، دوسه، لورآل، اسنس، ماي، كاليستا، مك و پاريس اشاره كرد.

قيمت خط چشم

قيمت خط چشم بر اساس كاركرد و ويژگي‌هاي آن و برند و كيفيت آن متفاوت است، بنابراين لزوما قيمت بالاي محصول نمي‌تواند نيازهاي شمارا برآورده كند. به همين دليل پيشنهاد مي‌شود ابتدا ويژگي‌هاي ذكر شده مرتبط با هر خط چشم را مطالعه كنيد و سپس اقدام به ثبت سفارش كنيد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.